QUANPET

"Nazywam się Wanda Wegener, jestem psychologiem i podobnie jak ty bardzo kocham zwierzęta.Sama jestem najlepszym przykładem skuteczności programów terapeutycznych opartych na pracy z podświadomością.Podobnie jak wielu właścicieli zwierząt może ty tez masz takie problemy:"

  • Twój pies zostaje sam i na pewno tęskni gdy jesteś zajęty

  • Może twój pies ma dolegliwości i cierpi

  • Może twój pies jest zalękniony lub agresywny.

Mamy  rozwiązanie - poznaj QUANPET

QuanPet to mobilne miniaturowe urządzenie elektroniczne w formie klipsa przypinane do obroży psa, kota lub konia, zawierający wbudowany odtwarzacz z programami terapeutycznymi, włączany i wyłączany przez aplikacje telefoniczną specjalnie stworzoną dla ludzi kochających zwierzęta takich jak ty.

Urządzenie Quanpet posiada wbudowany odtwarzacz, na który są nagrane programy terapeutyczne. Miniaturowy klips przypięty do obroży zwierzątka można włączać i wyłączać manualnie , bądź  za pomocą specjalnej, intuicyjnej w obsłudze aplikacji telefonicznej. 

Wszystkie programy terapeutyczne zawierają nagrania, które mają na celu wpłynięcie na uczucia zwierzątka i wywołanie określonej reakcji (uspokojenie, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, poprawienie samopoczucia i komfortu, złagodzenie tęsknoty za właścicielem, przyspieszenie procesu zdrowienia itp.).

Jak działa QUANPET?

Pobierz PDF i zobacz urządzenie w 3D

Specjalnie dla osób, które chcą zapoznać się z urządzeniem Quanpet przygotowaliśmy krótkie video. Dowiesz się z niego, jak powstały programy terapeutyczne dla zwierząt, poznasz budowę urządzenia, zasady jego działania oraz dostępne funkcje. Film przedstawia zalety Quanpet.Nagranie zawiera również przejrzystą instrukcję, która pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości naszego innowacyjnego urządzenia i dostosować terapię do potrzeb zwierzątka. Zapraszamy do obejrzenia zamieszczonego niżej pliku video.

QUANPET to 4 dedykowane programy terapeutyczne

  • Włączając aplikacje QuanPet TĘSKNOTA w swoim telefonie Twoje zwierzątko pies lub kot, które zostaje samo automatycznie słyszy specjalne nagranie które zapewnia mu komfort i spokój.
  • Włączając aplikacje ZDROWIE Twój piesek, kotek czy koń automatycznie słyszy specjalnie nagranie terapeutyczne wspomagające proces zdrowienia
  • Włączając aplikacje AGRESJA twoje zwierzątko automatycznie słyszy specjalny przekaz łagodzący jego zachowanie
  • Włączając aplikacje LĘKI Twój piesek, kotek czy koń automatycznie słyszy specjalny przekaz uspakajający wzmacniający poczucie bezpieczeństwa.

QuanPet zawiera wbudowaną funkcje powtarzania treści, która umożliwi twojemu zwierzęciu odpowiednio długi czas słuchania i przyswajania programu potrzebny do osiągnięcia oczekiwanej zmiany. Dodatkowo posiadamy QuanPet specjalnie zaprojektowany dla koni z aplikacją DEPRESJA zawierającą specjalne nagranie terapeutyczne poprawiające nastój i emocje zwierzęcia. Kupując QuanPet dla swojego przyjaciela otrzymujesz wszystkie 4 aplikacje.

WKRÓTCE

Wkrótce w sprzedaży QuanPillow - specjalna poduszka. Pobierz i zobacz prezentację PowerPoint

JAK KUPIĆ?

Kochasz swojego czworonożnego przyjaciela? Chcesz, aby był zdrowy, spokojny, i szczęśliwy? Zamów Quanpet i przekonaj się, że to naprawdę działa!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

 

© 2023 - Wegener's Method

Ważne: Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.